Eind november is het Scouting Labelterrein Dwingeloo begonnen aan haar winterslaap. Tot de Pasen wordt er op het kampeerterrein niet gekampeerd. Wel vindt er in deze periode groot onderhoud aan het terrein plaats. Er worden een flink aantal bomen omgezaagd. We zagen deze bomen om meer ruimte te maken voor andere bomen om te kunnen groeien of omdat ze een gevaar kunnen gaan vormen voor de kampeerders. Bovendien zullen we een aantal paden op het terrein gaan herstellen. Door de vele regen in de zomerweken en de langdurige regen in de afgelopen weken zijn een aantal paden momenteel zeer slecht. Wanneer de weersomstandigheden beter zijn, kunnen we ook de paden op gaan knappen. Op 30 maart 2018 verwelkomen we de eerste kampeerders weer: HIT Dwingeloo is dan weer te gast. Mocht je met je groep ook willen kamperen in Dwingeloo, dan kun je reserveren via deze link

 

Nederlands