Eind november begint het Scouting Labelterrein Dwingeloo aan haar winterslaap. Ondanks alles kunnen we spreken van een goed verlopen jaar voor het terrein. Helaas, ook dit jaar zonder een HIT en PKD. Maar we gaan ervan uit dat deze kampen volgend jaar wel weer door kunnen gaan. Ook andere kampen in het voorjaar konden vanwege beperkingen niet doorgaan. Gelukkig konden we wel plaats bieden aan individuele Scoutinggezinnen en -leden om te komen kamperen. In het zomer- en naseizoen mochten we vele groepen ontvangen. Fijn dat jullie er waren! Helaas, dit weekend zijn er weer strengere maatregelen van kracht geworden en dat betekent dat ExAct, het kamp voor Explorers uit Groningen, Drenthe en Fryslan moet worden afgelast. Ook hen hopen we volgend jaar in het derde weekend van november toch weer te mogen ontvangen... 

2022 wordt een bijzonder jaar. Scouting Labelterrein Dwingeloo bestaat dan 75 jaar. We kijken er naar uit Scoutinggroepen en -activiteiten weer zonder al te veel beperkingen te kunnen ontvangen. Vanaf 1 april 2022 zijn jullie weer van harte welkom. Vanaf 30 november tot 1 april kan er niet gekampeerd worden. Wel vindt er in deze periode onderhoud aan het terrein plaats. Er worden weer een aantal bomen omgezaagd. We zagen deze bomen om meer ruimte te maken voor andere bomen om te kunnen groeien of omdat ze een gevaar kunnen gaan vormen voor de kampeerders. Bovendien zullen we een aantal paden op het terrein gaan herstellen. Door de vele regen in de zomerweken en de langdurige regen in de afgelopen weken zijn een aantal paden momenteel erg slecht. Wanneer de weersomstandigheden beter zijn, kunnen we ook de paden op gaan knappen.

Mocht je met je groep het komende seizoen ook willen kamperen in Dwingeloo, dan kun je reserveren via deze link

 

Nederlands 

Direct reserveren

Jouw kamp in
Dwingeloo? Je kunt direct reserveren via Scouts Online.

 

Direct reserveren!

Scouting Labelterrein Dwingeloo

... 22 hectare bos
... 15 kampeervelden
... gratis gebruik van pionierhout
... kosten € 4,85 p.p.p.n.
... schitterende omgeving