Op de eerste dag van 2022 wensen wij, de kampstaf en het beheerteam van Scouting Labelterrein Dwingeloo, jou een fantastisch 2022 toe. 2022 is het jaar waarin ons terrein 75 jaar bestaat. Het terrein startte in 1947 als terrein van het Nederlands Padvindsters Gilde (kortweg NPG). In die tijd waren alleen kamperende meisjes welkom op het terrein.

Het NPG Kamp in 1963
                                                                                                   Het NPG Kamp in 1963

Vanaf 1973 is het terrein eigendom van Scouting Nederland en waren ook jongens welkom op het terrein. Een actief vrijwilligersteam van kampstaf en beheerteam onderhoudt het terrein en is 'gastheer' voor de kamperende Scoutinggroepen. We kijken er naar uit jullie in ons jubileumjaar (weer) te ontvangen. En het bezoeken van het terrein is dit jaar extra leuk... Want, speciaal voor het jubileumjaar hebben we een mooie badge laten maken. Deze badge is alleen verkrijgbaar voor de kamperende scouts die het terrein bezoeken en zolang de voorraad strekt. 

Tot ziens in Dwingeloo! 

Nederlands 

Direct reserveren

Jouw kamp in
Dwingeloo? Je kunt direct reserveren via Scouts Online.

 

Direct reserveren!

Scouting Labelterrein Dwingeloo

... 22 hectare bos
... 15 kampeervelden
... gratis gebruik van pionierhout
... kosten € 4,85 p.p.p.n.
... schitterende omgeving