Eindelijk... Het mooie weer is in aantocht. De vogeltjes fluiten alweer in alle vroegte en 's avonds is het ook steeds een beetje langer licht. Dat betekent dat de lente in aantocht is en dat wij in Dwingeloo ons weer opmaken voor een geweldig kampeerseizoen. Het 75e kampeerseizoen om precies te zijn. Uiteraard laten we dat onopgemerkt voorbij gaan... En ook niet onbelangrijk: We kunnen weer open zonder alle beperkingen van de afgelopen jaren als gevolg van de Corona-maatregelen. 

Kortom, wij als kampstaf van het Scouting Labelterrein Dwingeloo hebben er ongelooflijk veel zin om jullie allemaal weer te ontvangen in Dwingeloo. Mocht je nog op zoek zijn naar een kampeerterrein... We hebben nog plaats! Informeer naar de beschikbaarheid via ons contactformulier.

Foto: Scouting Nederland
 

Nederlands 

Direct reserveren

Jouw kamp in
Dwingeloo? Je kunt direct reserveren via Scouts Online.

 

Direct reserveren!

Scouting Labelterrein Dwingeloo

... 22 hectare bos
... 15 kampeervelden
... gratis gebruik van pionierhout
... kosten € 5,00 p.p.p.n.
... schitterende omgeving