Het Scouting Labelterrein Dwingeloo ligt aan de rand van Nationaal Park Dwingelderveld. Grote kans dus dat jouw hike door het Nationaal Park loopt.  Binnen het Nationaal Park zijn in 2019 afspraken gemaakt over evenementen. In principe wordt een hike ook als een evenement gezien. Op de website van het Nationaal Park Dwingelderveld staat helder beschreven waar je rekening mee moet houden: https://www.nationaalpark-dwingelderveld.nl/activiteiten/evenement/ 

Voor de meeste groepen (minder dan 50 personen) geldt dat je volgens de normale toegangsregels van de terreineigenaar (veelal Natuurmonumenten of Staatsbosbeheer) toegang hebt tot terreinen. Dus je hoeft geen toestemming aan te vragen. 

Lees de info op de website van het Nationaal Park goed door, om te zien welke regels voor jouw groep van toepassing zijn, zodat je niet voor verrassingen komt te staan!

Nederlands 

Direct reserveren

Jouw kamp in
Dwingeloo? Je kunt direct reserveren via Scouts Online.

 

Direct reserveren!

Scouting Labelterrein Dwingeloo

... 22 hectare bos
... 15 kampeervelden
... gratis gebruik van pionierhout
... kosten € 5,00 p.p.p.n.
... schitterende omgeving